Milujete wellness? Chcete si krásně odpočinout a užít plno zábavy s partou kamarádek v nádherném hotelu? Teď je na to ten správný čas! Dlouhé a teplé dny nám dopřávají dostatek slunečního svitu, naše těla automaticky čerpají energii ze slunečních paprsků a z rozkvetlé přírody okolo nás. Vše je uvolněnější, radostnější. Máme pro vás luxusní pobyt pro 4 osoby ve Wellness & spa hotelu Augustiniánský dům ****S. Na co se můžete těšit a jak ho získáte?

Wellness & Spa hotel Augustiniánský dům je exkluzivní čtyřhvězdičkový hotel v Luhačovicích, který nabízí 26 převážně dvoulůžkových pokojů v moderním designu. Je to 1. wellness hotel s meditační jurtou v ČR. Součástí hotelu je vynikající restaurace s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellness centrum, hlídané parkoviště i sportovní areál. Wellness & Spa Augustinský dům ****S vám slibuje odpočinek, který si zasloužíte. Nechte se po celý pobyt rozmazlovat a každé ráno se můžete těšit na bohatou snídani s výhledem do nádherné zahrady.

Externí obrázek

Jak vyhrát luxusní pobyt pro 4 osoby a karton ciderů?

Zaregistrujte se do fomuláře na frisco.jenprozeny.cz a představte nám svůj ženský klan. Napište nám, co spolu nejraději děláte? Jak často tyhle příležitosti přicházejí? A pokud ještě přidáte fotografií své party, můžete získat jeden ze 30 kartonů nápojů Frisco podle vlastního výběru (soutěž má 3 kola a v každém z nich můžete vyhrát). 

Přihlásit se můžete až do 25. 7. 2019.

Externí obrázek
  10:30