V sobotu 3. listopadu startuje zážitková akce na podporu zdravého saunování. Řada saun po celé republice představí skvělé novinky! Těšit se můžete třeba na unikátní kouřové rituály, které můžete v Česku zažít úplně poprvé.

Během týdne saunování poznáte vykuřovadla, která se používají na provonění prostor wellness center i při speciálních saunových rituálech. Jednotlivá vzácná dřeva, pryskyřice a bylinky se používají k navození atmosféry, k uklidnění, mohou působit antistresově a povzbudivě.

Chystají se i speciální saunové noci s prodlouženou otevírací dobou, dozvíte se zajímavosti  o správném a zdravém saunování a otužování, zažijete beauty i zážitkové ceremoniály a netradiční show.

Návštěvníci se například dozví, proč je důležité dodržovat po prohřátí a ochlazení i mnohdy opomíjený odpočinek. Velký prostor bude letos věnován hygieně, pitnému režimu a osvětě rodičů o saunování dětí.

V Praze si mohou návštěvníci užít Týden saunování například v Aquapalace Praha, kde pro návštěvníky připravili speciální saunovou permanentku se zvýhodněným vstupným pod názvem „Nejvýhodnější saunová permanentka“ a denně speciální program. „Návštěvníci u nás během Týdne saunování zažijí až 23 saunových ceremoniálů každý den, a to v podání těch nejlepších saunérů. Vůbec poprvé zde představíme také saunová vykuřovadla a kouřové rituály, které jsou horkou novinkou v oblasti aromaterapie,“ přibližuje generální manažerka Aquapalace Praha Vladana Horáková. Podrobný program najdete ZDE.Více informací o zajímavých akcích Týdne saunování a průběžně aktualizovaný seznam zapojených zařízení naleznete ZDE.

  7:00,  aktualizováno  26. března 2019 14:10