Televizory Philips se mohou pochlubit bezchybným obrazem, nádherným designem, ale také technologií Ambilight, kterou u žádného jiného výrobce nenajdete.

Ambilight promítá na plochu za televizorem světlo v barvách odpovídajícím ději na obrazovce a opticky tak rozšiřuje obraz, snižuje únavu očí ze sledování televize a hlavně skvěle vypadá. 49palcový model 6561 má dokonce třístranný Ambilight pro ještě lepší zážitek ze sledování filmů.


Kouzlo Ambilightu doplňuje u televizorů Philips pravidelně oceňovaný prvotřídní evropský design. Jeho součástí jsou úzké rámečky, díky kterým přechází obraz z obrazovky plynule na osvětlení zdi za televizorem. Elegantní vzhled zaručuje chromovaná povrchová úprava a originálně řešený obloukovitý stojan.


Tato televize je vybavená moderním Ultra HD rozlišením a operačním systémem Android TV. Díky němu můžete na televizi hrát zdarma hry a stahovat si seriály, filmy nebo koukat třeba na videa na Youtube. Pro snadné vyhledávání na chytré televizi umístil Philips TV na zadní stranu ovladače zabudovanou plnohodnotnou klávesnici, takže stačí ovladač jenom obrátit a začít psát.Tento model podporuje nový standard vysílání DVB-T2 HEVC, takže se nemusíte bát, že byste museli televizor po několika letech měnit nebo k němu přikupovat set-top box.  


www.philips.cz/tv


  13:57,  aktualizováno  25. března 2019 19:57