Naše čtenářky se s námi podělily o veselé příhody se svými miminky.

Možná občas závidíte těm klidným, schopným a výkonným rodičům, kteří umí jednou rukou složit kočárek, držet dítě a čtyři nákupní tašky najednou a ještě u toho vypadají jako rodiče z obálky časopisu. Ale věřte, že – ač tak možná vypadají – ani oni nejsou vždy perfektní. Když se jim narodilo první dítě, také ho neuměli pořádně přebalit nebo vykoupat. Důkazem toho, že každý zbrusu nový rodič dělá chyby, jsou nejzajímavější historky našich čtenářek o životě s novorozencem.Zlepšováky


? Jednou jsem musela někam odjet a naše dvouměsíční dcera zůstala s mým manželem. Když jsem se vrátila, čekalo mě malé překvapení. Manžel mi řekl, že jsme spotřebovali všechny plenky, a tak si vypomohl zlepšovákem. Vyrobil plenu z obvazu, vaty, papírové utěrky na nádobí a čelenky, kterou použí­vám, když si dělám make up.

Alena, Kladno


? Naše Lenka měla asi 8 týdnů, když jsme šli poprvé od jejího narození navštívit tchyni. Pracuje jako dětská lékařka a má pocit, že ví nejlépe, jak se o miminko starat. Po narození Lenky mi několikrát do týdne telefonovala, aby zkontrolovala, jestli o dítě správně pečuji. Na návštěvě jsem si s hrůzou uvědomila, že taška s plenkami zůstala doma. Naštěstí jsem měla sebou spoustu kojicích vložek do podprsenky, takže jsem jednu z nich vložila do Lenčiny mokré plenky. Jen jsem se modlila, aby se nepokakala, protože to bych už asi nezvládla. 

Kačka


  14:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:21