Největší taneční akce ve střední Evropě, která se každoročně koná v naší pražské O2 areně, oslaví letos svou dekádu v sobotu 29. října.

Organizátor akce, United Music, má na poslední říjnový víkend připravenou úplně novou show s názvem ‘The Lost Oracle‘, na kterou se přijedou podívat lidé z více než 60-ti zemí světa. Na letošní premiéře vystoupí velké množství DJů a umělců, mezi nimiž budou také legendy hudebního světa, jež netřeba představovat: Ferry Corsten se setem Gouryella a John O’Callaghan.Podruhé se na Transmission představí také úžasný miláček českého publika, Australan MaRLo, jehož energické vystoupení oživí zpěvačka Chloe. Poprvé u nás vystoupí nejslavnější finský DJ Orkidea a izraelští Vini Vici. Speciální společný set si chystá slovenský DJ Driftmoon, který bude na podiu společně s krajanem ReOrderem.


Samozřejmě nebude chybět ani oblíbenec Markus Schulz, který k nové edici připravil hymnu. Líbí?Jedenáctihodinová show bude mít opravdu nabitý program, který nenechá návštěvníky vychladnout. Zajděte si užít tuto akci a už teď počítejte s tím, že Váš noční život zažije něco nevídaného.K Transmission patří také pre-party, která se koná o den dříve, tedy v pátek 28.10., a je pro návštěvníky se vstupenkou na Transmission do 23:00 zdarma. Rozehřívací akce v klubu Mecca si tento rok připravila opravdu silný zahraniční line-up složený z Fisherman & Hawkins, Arkham Knights, Simon O’Shine, Kris O’Neil, Exis a spousty dalších zvučných jmen. Transmission pre-party v Mecce patří každoročně k velmi úspěšným akcím a v klubu je vždy od začátku až do konce skvělá atmosféra. Bezpochyby je to nejlepší způsob, jak odstartovat pořádný Transmission víkend!


Vstupenky a další informace o tomto velmi nabitém víkendu získáte na www.Transmission.events  6:52,  aktualizováno  25. března 2019 19:33