Myslíte si, že jste na odhalené fotky stará, silná, s celulitidou? Pletete se. Budoárové focení je přesně tím posilovačem sebevědomí, který potřebujete, a důkazem, že každá žena může být krásná.

Nemusíte se bát, že byste se v ateliéru musela svlékat. O nahotu v tomto případě nejde. Spíš o to, jak uvolněná dokážete být, když odstraníte všechny vrstvy, které vás svazují. Kouzlo budoárové fotografie spočívá v tom, že na snímcích je vidět jen to, co jste ochotná ukázat, o to větší napětí a náboj si ale ponechávají. Nechte fotografa pohrát si se světlem a stínem, ve kterém se bude odkrývat vaše skutečné já. Kromě toho, že budete mít dokonalou památku, možná se díky umění fotografa o sobě dozvíte víc, než jste si myslela. Troufněte si být sexy. Stačí jednou, a jakmile si ten pocit užijete v atelieru, už nebudete chtít být jiná ani v reálném životě. ?
Proč budoárové fotografie milují muži a touží po nich? Protože takové snímky zachycují jejich partnerku přesně takovou, jakou byla před lety. Sexy, smyslnou a bez starostí s tím, kdo uvaří večeři a vyplní složenky. Tedy múzu, se kterou chtěli kráčet životem.
Tipy produkční studia Fotoprome Alexandry Freiové, na co byste měla být před vstupem do ateliéru připravena:


• Pečlivě si vyberte fotografa. Nedejte na různé slevové akce a raději si pečlivě prohlédněte práci a reference ateliéru. Fotografie budou osobní a soukromé a je důležité nejen to, aby byly perfektní, ale abyste rovněž měla jistotu, že se s nimi nebudou bez vašeho vědomí dít žádné nepatřičnosti.

• Počítejte s tím, že čas na přípravu i realizaci je poměrně náročný. Skoro jako byste seděla malíři modelem. Proto si vyhraďte dostatek času, ideálně celý den, abyste nebyla nervózní, že máte být už dávno někde jinde. Na snímcích by to bylo vidět.

• Upřednostněte spíš dopolední focení, vaše pleť je ještě svěží, vy odpočatá – ve výsledku je to znát.

• S makeupem si starosti nedělejte, profesionální foto studio vám jej zajistí na místě.

• Na této fotografii hrají hlavní roli, podvazky, krajky i jehlové podpatky.  Je dobré být na focení dobře vybavená, aby to stálo opravdu za to.

• Nebojte se prostudovat, jak budoárové fotografie vypadají, v jakých pózách na nich ženy jsou. Nestyďte se ani doma trénovat. Budete se cítit lépe a máloco vás překvapí.

• I když původně počítáte s tím, že vaše fotky budou sloužit jako dárek pro někoho, největší radost jimi uděláte nakonec sama sobě. Věřte tomu!