Olivier Herran světově proslulý dabér, který propůjčil svůj nezaměnitelný hlas luxusní italské značce Versace pro parfém „Eros Pour femme", míří se svým projektem do Prahy.

Olivier je nejen dabér, ale především francouzsko-španělský zpěvák, hudební skladatel, spisovatel a model pro úspěšnou pražskou agenturu Agents Model Management. Stojí za hudebním projektem OLI ALCHEMY. Projektem, který vezme své posluchače do světa fantazie a předává poselství, aby následovali sny. Láska a spiritualita z jeho písní jen čiší. Olivier se při psaní svých textů nechal inspirovat svým oblíbeným spisovatelem Paulem Coelho. Hudebně, projekt propojuje gregoriánské zpěvy a moderní žánry s elektronickými a kytarovými prvky, které podtrhují tento skutečně výrazný a individuální styl.Psaní je další z Olivierových projektů. „Ryan et le mystere de la Salamandre“ je název jeho nejnovější knihy, která je nyní dostupná ve franzouštině, španělštině a brzy i v češtině. Žánrově se podobá Harrymu Potterovi. Kniha je plná magických momentů s prvky ponaučení do našeho běžného života.

Nyní OLI ALCHEMY a jeho kapela míří do Prahy v rámci jejich evropského turné. 8. 6. 2018 představí své album „Dreams” v pražském Paláci Akropolis. S písničkami jako je Quiero Sonar (v překladu Chci snít), „Butterfly”, jehož melodie je až hypnotická nebo naopak energetická písnička „Time“. Nezmeškejte tuto skvělou příležitost opravdu jedinečného koncertu. Lístky jsou nyní dostupné na www.goout.net

  6:57,  aktualizováno  26. března 2019 10:19