Přestaňte se vymlouvat na nepříznivé teploty, vždy může být moc zima nebo příliš horko. Máme pro vás tipy na aktivity, které vás budou bavit a jsou super na podzim i v zimních měsících.

Využijte všech teplejších dnů a vyrazte do přírody, na čerstvý vzduch. V uklidňující krajině vás bude bavit opravdu jakákoliv sportovní aktivita, přísaháme!

A jakým sportům se nejraději věnuje Lucie z blogu Style without Limits?

„Když je hezky, ráda jdu do přírody, na lesní cestičku, kterou máme za domem. Je tam naprostý klid, na člověka téměř nenarazíte. Toho ráda využiji, vytáhnu karimatku na jógu a pořádně se protáhnu,“ popisuje své zvyky Lucka.

Jestli máte chuť více se zapotit, zkuste běh, který můžete pro zpestření prostřídat s kolečkovými bruslemi.Až se počasí definitivně změní a zima zaklepe na dveře, nenechte se přemoci výmluvami a zahajte sezónu sportovních “indoor” aktivit. Máte problém se do jakéhokoliv cvičení “dokopat”? V tomto případě Lucka doporučuje tanec – ten ani trošku nepůsobí jako povinnost, naopak! Je to zábava, u níž ale spálíte moře kalorií! A umět několik profi otoček vůbec není na škodu, na parketu v pátek večer díky tomu zazáříte! ;)

Dalším Lucky tipem je plavání. “Návštěvu bazénu vždy spojím s relaxem v sauně. Nikde si neodpočinu tak, jako právě v sauně. Plavat se snažím aspoň jednou týdně. A abych mohla chodit pravidelně a bez přerušení a nikdy nepodlehla výmluvám, mám doma vždy balení tampónů Tampax. Nemusím se tak strachovat, že mě cyklus donutí svoji oblíbenou návštěvu bazénu zrušit.”

Celý článek o Lucčině cvičební rutině si můžete přečíst zde.

Náš tip:


Značka Tampax nabízí ty nejpraktičtější tampóny na českém trhu a to díky praktickému aplikátoru, díky němuž je zavádění nejen snadné, ale také hygienické! Rovněž poskytují nebývalou ochranu proti prosáknutí, jelikož disponují tvarem, který se přizpůsobí tělu. Vyzkoušejte novinku Tampax Compak Pearl – tento produkt seženete například v řetězci drogerií Teta.

  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:21