Léto se blíží a prázdniny jsou tím nejvhodnějším obdobím, na kdy si naplánovat zasloužený oddech, abyste načerpala potřebnou životní i kreativní energii. Vyčleňte si (ideálně několik;) víkendů, kdy bude vaším jediným „úkolem“ relaxovat a vychutnávat si volný čas na více než 100%.

A jak by taková perfektní letní dovolená měla vypadat, abyste se vrátila odpočatá a šťastná? Máme pro vás pět „ingrediencí“, díky kterým prožije nezapomenutelný čas, a také jeden tip, kde vše níže zmíněné najdete na jednom místě.


1. Procházky v přírodě


Nikde jinde si nevyčistíte hlavu tak, jako v tiché a uklidňující krajině. Čerstvý vzduch, vůně lesa, minimum lidí a zdravý, pro tělo přirozený pohyb, jakým chůze je – to vše vás nabije energií a po pracovním stresu nebude ani památky.

2. Návštěva SPA


Masáže… dovedete si představit lépe strávené odpoledne? My tedy rozhodně ne! A i přesto na ně v běžném hektickém provozu zapomínáme a péči o sebe zanedbáváme. Proto je ideální vyčlenit si na ně chvíli právě na dovolených a o víkendech, které jste se rozhodla věnovat regeneraci. Věřte nám, návštěvy SPA nebudete nikdy litovat!


3. Četba


Až si budete před odjezdem na vaší „relaxační výpravu“ připravovat věci, nezapomeňte si přibalit knihu a časopisy, na jejichž čtení nemáte jindy pomyšlení. Ponořit se do fiktivních světů nebo se inspirovat zajímavými názory v článcích, to je zase taková masáž pro vaši mysl poté, co jste tělo odměnila ve SPA centru.

4. Potěšení pro chuťové pohárky


Co by to bylo za dovolenou, kdybyste se neodměnila výtečným jídlem, večer nezakončila sklenkou vína a dny nezačínala poctivými, bohatými snídaněmi? My v tom máme jasno – bez kulinářských zážitků je každá dovolená zkrátka a dobře o mnoho chudší, nemyslíte?


5. Balzám pro všechny vaše smysly


Sluch, zrak, čich, hmat, chuť – využívání těchto smyslů je pro nás samozřejmostí, a proto si jejich důležitost pro vnitřní klid a psychickou rovnováhu často ani neuvědomujeme. Musíme být na jejich zapojení upozorněni a až poté nám dojde, že bez toto, aniž bychom si je nejen plně uvědomovali, ale také je pravidelně hýčkali a odměňovali, nemůžeme úplné vyrovnanosti nikdy dosáhnout. Na této myšlence staví Zahrada 6 smyslů, zážitek, po jehož absolvování budete přítomná a pocítíte skutečnou harmonii těla a duše. A kam se za touto zkušeností vypravit? Tam, kde najdete i vše výše zmíněné…Svůj dokonalý relaxační pobyt prožijete ve Wellness & SPA hotelu Augustiniánský dům. Nádherný designový interiér hotelu ve spojení s uklidňující krajinou kolem českých Luhačovic, restaurace nabízející úžasné gastronomické zážitky, skvěle vybavené wellness centrum, nabídka masáží tak bohatá, že byste zde musela strávit téměř celé léto, abyste je všechny vyzkoušela, a nakonec zmíněná cesta za poznáním zvaná Zahrada 6 smyslů… Nejen to nabízí hotel Augustiniánský dům a my si opravdu nedovedeme představit lepší místo pro vaši regenerační dovolenou snů.Vše o Wellness & SPA hotelu Augustiniánský dům se dozvíte na www.augustian.cz.

  10:41,  aktualizováno  26. března 2019 10:56