Miluje váš přítel či manžel auta? Pak ho určitě nadchne, když mu umožníte zazávodit si v opravdové formuli.

Sen každého chlapa


Touha téměř každého chlapce byla závodit na opravdové trati a zvítězit. A to se ani po tolika letech nemění.

Závodní stáj Effective Racing nabízí pronájem závodní formule Renault 2.0 včetně veškerého vybavení a profesionální instruktáže. Jízda na okruhu v Mostě je kontrolována závodním týmem včetně následného vyhodnocení koučem. Jedna jízda, 30 minut na trati, nebo dokonce účast na mezinárodních závodech…Výběr je jen na vás. Vítr ve vlasech a dětská radost jsou ovšem zaručeny v každém případě.


Nic než bezpečí


Formule a její konstrukce jsou navrženy do extrémních podmínek. Je mnohem bezpečnější než běžné auto v provozu, protože se pohybuje na vyznačené a upravené trati.

Proč Effective Racing


Hlavně proto, že je to profesionální tým se zkušenostmi. Adrenalinová jízda probíhá ve skutečné závodní formuli na pronajatém mosteckém okruhu.

Pokud si nejste jistá výběrem správné varianty dárku, můžete se spolu s partnerem přesvědčit na jednom ze závodů, kde stáj působí. Nejbližší je třeba v Mostě 15. dubna a je zdarma. Tým vám na místě rád vše ukáže.


Dárek jedna radost


Koneckonců, pokud i vás chytne závodní touha, můžete si formuli vyzkoušet na vlastní kůži. Pokud ne, bude partner jistě rád za vaši podporu během jízdy.

Více informací zde, nebo na telefonním čísle 731 460 239 přímo s manažerem stáje.

 

  8:45,  aktualizováno  26. března 2019 10:31