Naladit se na valentýnskou atmosféru můžeme různými způsoby. V interiéru jsou? povzbuzovacím prostředkem kytky, výstavky fotek, které zachycují pěkné chvíle společného? života, svíčky a pár doplňků ve tvaru srdce. Jestliže valentýnský svátek není nic pro vás, ? dají se podobné kousky využít vždy, když zatoužíte pro troše romantiky.

Na uvítanou


Z dostatečně dlouhých větví vrby jívy nebo jiných podobně pružných a snadno tvarovatelných udělejte srdce a zpevněte ho floristickým drátem. V přírodní podobě bude dokonalé, ale přece jen ho můžeme o něco obohatit: Například k němu stužkou vhodné barvy přivázat textilní srdíčko naplněné sušenou levandulí.


Láskyplná výstavka


Na stěnu si tužkou lehce vyznačíme tvar srdce a pak do něj oboustrannou lepicí páskou začneme nalepovat obrázky, fotografie, pohlednice či texty, které máme rádi, tak aby předlohu trochu přesahovaly. Když je necháme částečně se překrývat a vypadat neuspořádaně, bude to působit spontánně.


Pro pohodu


Zapalovat si plovoucí svíčky jen o Vánocích je prostě škoda. Je to krásná dekorace s kouzlem plamínků odrážejících se ve vodě. Zároveň tato varianta patří k nejbezpečnějšímu způsobu použití svíček.

 Místo dortu


Do krabice ve tvaru srdce (pokud je z promokavého materiálu, vystelte ji igelitem) vložte hmotu na aranžování živých květin uříznutou přesně na míru a nasáklou vodou. Do ní hustě zapíchejte růžičky či jiné květy a další zeleň. Přidat můžete různé ozdobné prvky, aby celek při pohledu shora vypadal kompaktně a aranžovací hmota nikde neprosvítala.Další skvělé tipy a nápady najdete v tině Bydlíme, která je právě v prodejiChcete dostávat tinu Bydlíme do schránky? Předplatné najdete zde: www.jenprocasopisy.cz/casopisy/hobby-domov-vareni/tina-bydlime/

  7:29,  aktualizováno  31. března 14:00