Parádní květinovou dekoraci plnou jarních vůní, barev a nové energie si můžeme vytvořit z přirychlených cibulovin, které teď běžně seženeme v zahradnictvích nebo květinářstvích.

Drobnější jarní cibuloviny v květináčích se prodávají především pro krátkodobé využití v interiéru. Byla by ale škoda trochu si nepohrát s jejich úpravou, abychom z nich měli ten pravý zážitek. Umocnit si ho můžeme například odkrytím spodních částí rostlin, které v běžném květináči nejsou vidět.

Spletité vztahy: Různé úrovně dělají z modřenců jarní pastvu pro naše oči.Pěkný obal je základ. Ať už je klasický nebo průsvitný, jednobarevný či se vzorem. Zajímavý kontrast: Grafický motiv dá vyniknout přírodní rozmanitosti.Skupinová paráda: Z několika sklenic vznikne dokonalá domácí zahrádka.V jezírku: Mininarcisy jako by vystupovaly z hladiny malého akvária.

Odkryté kořeny: Rostlinu stačí vyndat z plastového obalu z obchodu a vložit do skleněné nádoby.Další skvělé tipy a nápady najdete v tině Bydlíme, která je právě v prodejiChcete dostávat tinu Bydlíme do schránky? Předplatné najdete zde: www.jenprocasopisy.cz/casopisy/hobby-domov-vareni/tina-bydlime/