Švédská společnost THULE, která je v České republice známá především svými střešními nosiči, boxy na lyže nebo nosiči jízdních kol, si pro své zákazníky připravila absolutní novinku!

Cestovní zavazadla řady Subterra budou během jara představeny i u nás.Zajímavý design, kvalitní zpracování a švédská kvalita. Tak by se dala popsat novinka na poli cestovních zavazadel značky Thule. Zavazadla s označením Subterra se rázem řadí mezi absolutní špičku a konkurovat chtějí těm nejvyhlášenějším značkám, které se zaměřují na cestovní zavazadla.
Od malého batohu až po „loďák“


Značka Thule chce oslovit každého, kdo si potrpí na luxus a kvalitu. Proto nepředstavuje pouze cestovní kufry na dovolenou, ale zavazadla pro každodenní využití. Nejmenší batoh Thule Subterra Backpack 23L je vhodný pro každého, kdo potřebuje veškeré svoje věci mít neustále u sebe, ať už se jedná o tablet, notebook, powerbanku a tak dále.Oproti tomu největší kufr Thule Subterra Luggage 77cm pojme potřebné věci na i měsíční dovolenou.Zavazadla jsou k dostání na www.obchodth.cz


  10:30,  aktualizováno  25. března 2019 18:25