V sobotu 16. června ve 14.00 vypukne už počtvrté na pražském výstavišti v Holešovicích běh plný barev. Chcete se zúčastnit a navíc se na běh pořádně připravit? Přijďte už teď v dubnu na některý z barevných výběhů do pražské Stromovky!

Pětikilometrového běhu se zúčastní barevné mraky plné běžců, neběžců, dospělých i dětí. Bez moderátora a filmového režiséra Jakuba Koháka by to samozřejmě nešlo, k němu se připojí modelka Veronika Kašáková a svůj první venkovní koncert odehraje Bára Poláková.Letošní červnové barevné šílenství bude oslavovat hrdiny. Jsou všude kolem nás, aniž bychom o nich věděli. Jsme to i my samotní, kteří se možná necítíme na půlmaraton, ale na pět kilometrů v záplavě barev si věříme.

A kdo jsou naši letošní The Color Run heroes? Například modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková, která dětství strávila v dětském domově. Také máma, herečka a zpěvačka v jednom Bára Poláková, tanečnice a youtuberka Andy Coconut nebo zakladatelka projektu Za normální holky Kristýna Dolejšová.


Teď je i váš čas přijít a stát se hrdinou. Už jen tím, že si koupíte registraci (registrujte se za 590 Kč ZDE  a jako čtenářky časopisu Žena a  život zadejte kód: ZAZ) anebo někoho obdarujete poukazem. The Color Run zase přispěje Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, spolku Tilie na projekt Slunce a všichni budou šťastní.A jestli se na těchto skvělých pět kilometrů chcete dostatečně připravit, nenechte si ujít barevné výběhy v pražské Stromovce, který povede Outdoor Training Club s našimi heroes. Sraz je v dané dny vždy v 18:00 u dodávky The Color Run na Výstavišti.
11. 4. výběh s Andy Coconut
26. 4. výběh s Koki9 a Kristýnou Dolejšovou z projektu Za normální holky
24. 5. výběh se Simonou Dočkalovou a týmem #petkohero

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:26