V dnešní době, kdy si módu můžeme objednat několika kliknutími, zapomínáme, že pořídit si šaty bylo velkou událostí. I dnes ale může být. Užijte si moment, kdy si na sebe vezmete perfektně padnoucí šaty, které nikdo jiný mít nebude.

V českém rodinném krejčovství TESSUTO Vám i celé Vaší rodině ušijeme oblečení Vašich snů pro jakoukoliv příležitost, které konečně padne a je přesně takové, jaké si přejete. Není třeba dělat kompromisy ve výběru látek, nití ani u knoflíků. V moderním světě v našem ryze českém krejčovství navazujeme na řemeslné tradice a šijeme jim nový kabát. Vracíme se ke kvalitě, udržitelnosti i módním padnoucím střihům.

Externí obrázek

Mít skvěle padnoucí oblečení je v dnešní době téměř společenskou povinností. Právě podle něj jsme na první pohled často posuzováni. Krejčovství TESSUTO se specializuje právě na klienty kteří chtějí být za každé situace jak v pracovním, tak i v osobní sféře i v rámci výběru svého outfitu. Ať už budete chtít vytvořit dokonale padnoucí oblek na míru, šaty na pracovní schůzku nebo třeba košili pro volný čas, je rodinné krejčovství tou pravou volbou.

Během individuálních schůzky s majitelkou Eliškou Trnkou a její kolegyní Claudie Cattaneo proberete do největších detailů vše od výběru látek až po skvěle padnoucí střih. Na rozdíl od oblečení v obchodech nebo z online e-shopů už nebude potřeba nic přešívat nebo upravovat.

Externí obrázek

„U nás do hodiny víte, co kupujete. Vybereme střih, materiál, změříme postavu. To platí i pro klienty, kteří k nám přijdou s tím, že nemají žádnou představu,“ říká Eliška Trnka. Samotnou ji unavovalo trávit dlouhé hodiny nakupováním kousků, které jí kvůli výšce pořádně nikdy nepadly. Navíc se musela smířit s dostupnými materiály oblečení.

Externí obrázek

Bezespornou výhodou rodinného krejčího je i udržitelnost oblečení. Stačí mít v šatníků pár kvalitních kousků, které se snadno kombinují, skvěle padnou a při své výrobě planetu nezatěžují natolik jako konfekce. Navíc vydrží řadu let, takže jsou skvělou investicí. „Pracujeme jen s těmi nejkvalitnějšími látkami z ověřených tkalcoven. Třeba košilové materiály odebíráme od rodinné italské firmy Albiny, která vlastní bavlněné plantáže v Egyptě, podléhající přísným ekologickým kritériím,“ přibližuje paní mistrová, Soňa Kaufmannová.

Externí obrázek

TESSUTO není jen obyčejným krejčovstvím. Zkušené profesionálky Vám navrhnou oblečení tak, aby podtrhlo vaší osobnost. A pokud se rozhodnete s dámským týmem spolupracovat i pro doplnění interiéru Vašeho domova nebo kanceláře, s radostí se postarají i o jedinečnou esenci vašeho prostoru.

Pro ty, kteří vědí, co je dobré!

Krejčovství TESSUTO

www.tessuto.cz

  17:07
Témata: oděv, kabát, Tradice, Egypt