Svůj pracovní čas si řídím sám, Daniel Bárta ze studia 67tattooshop

Od mala jsem měl jasno!

Externí obrázek


K umění bylo v naší rodině vždy blízko, můj děda byl malířem, a vlastně to byl on kdo mě přivedl ke kreslení a malování. Něž emigroval, ukazoval mi základní techniky. Dnes má ve Vancouveru vlastní galerii kde prodává nejen svoje obrazy. Také moje teta navrhuje ve svém Berlínském boutique oblečení a úspěšně ho prodává. Takže to, že mě bude umění provázet mým životem bylo jasné!

Než jsem začal tetovat...

Před tetovací kariérou jsem navrhoval přestavby motocyklů Harley-Davidson, samozřejmě jsem se podílel i na realizaci přestaveb. Bavila mě ta nekonečná možnost úprav, různé druhy stylů a neomezená možnost uplatnění fantazie. Vždy jsem přestavbu konzultoval s klientem a hledal cestu, jak zhmotnit jeho sny. No a zde jsem se naučil techniku lakování a malování Airbrush. Mnoho nádrží a ostatních částí motocyklů jsou navždy ozdobeny mou prací na kterou jsem hrdý. Několikrát byli moje přestavby oceněny na výstavách, Czech moto performance.

Externí obrázek

Od Airbrushe je už jen kousek k tetování, což mě chytlo okamžitě. Kontakt s lidmi je to co jsem vlastně hledal, moje invence do jejich návrhů mě baví a opět realizuji sny mých klientů.

Moje tetovací současnost a budoucnost!

Moje styly jsou Scatch, Realistika, komiks a dotwork. Takže pokud vás toto láká, tak jsem tu pro vás! Po uzavření Studia Inkoust kde jsem svojí tetovací karieru odstartoval, jsem přešel do Vinohradského studia 67tattooshop, kde jsem velmi spokojen.

Externí obrázek

Rád se ohledně tetování vzdělávám dál, hledám nové výzvy a techniky. Proto jezdíme se studiem i do zahraničí na tetovací festivaly a semináře. Často jezdím i za tetou do Berlína kde je umělecké prostředí na vyšší úrovni než v Praze.

Cover-up je výzva!

Externí obrázek


Cover up je oprava, překrývka starých nebo nepovedených tetování po domácích amatérech. Bohužel i toto k tetování patří. Já osobně velice rád pomáhám napravovat cokoliv nepovedeného protože to je pro mě velká a vždy lákavá výzva.

Externí obrázek

Chcete poznat Danielovo práci zblízka? Stačí jít na www.67tattoo.cz a domluvit se!

Více na www.67tattoo.cz

  14:47