Nemůžete odtrhnout svého potomka od tabletu? Máte obavy, že mu čas strávený tímto způsobem nic dobrého nepřináší? Využijte jeho kladného vztahu k novým technologiím a zkuste český online výukový program angličtiny Kideo.

Na vývoji výukového programu angličtiny Kideo se podílel Michael Carter, bývalý poradce Stevea Jobse. Díky speciální metodě, která imituje přirozený proces učení mateřského jazyka, se dítě učí jazyk rychleji a bez větší nutnosti přemýšlení a složitého biflování. Sami si určíte, kdy a kde výuka proběhne. Prostřednictvím online chatu s americkým lektorem se stane výuka angličtiny zábavou.

Na českém trhu je dostupných mnoho aplikací a kurzů podobného typu. Kideo je však prvním projektem nejen u nás, ale také ve Střední Evropě. A jak to celé funguje?

Prostřednictvím KideoChatu se děti stávají žáky virtuální třídy. Každý má svého pedagoga, kterým je vždy vystudovaný člověk, specializovaný na výuku angličtiny dětí, které nepochází z anglicky mluvících zemí. K výuce se používá metoda TPR (Total Physical Response). Pomocí základních vizuálně pohybových gest, mimiky a obrázků učitelé přirozenou formou komunikují s dítětem, a to i s naprostým začátečníkem. Děti napodobují a opakují, co lektor dělá a říká, a učí se tak významům slov přirozenou formou, bez jejich překládání. Tato názorná a zábavná forma výuky se v paměti dětí uchovává nejdéle. Navíc žáky se mohou stát děti již od 4 let.
Kideo přinese dětem nejen zábavu, ale také možnost naučit se světový jazyk netradiční formou.

  11:43,  aktualizováno  26. března 2019 17:05