Ciderům propadly miliony lidí po celém světě. Strongbow cidery se představily českému trhu vloni a své příznivce našly v řadách žen, ale i mužů.

Celosvětově nejprodávanější cider láká příjemně sladkou jablečnou chutí, v níž se skrývá spojení s přírodou i radost z chvilek strávených venku.Strongbow létu nabídlo novou kampaň Nature Remix, jejímž prostřednictvím  se snaží dostat přírodu i do měst, a rozzářit tak jejich nudnou šeď. Podporuje mladé lidi, aby s optimismem a entusiasmem sobě vlastním vnesli do městského prostoru více krásy a hravosti a udělali z něj příjemnější místo. Příroda totiž ovlivňuje naši náladu, chování a působí na mezilidské vztahy.Osvěžující chuť pravého cideru pro okamžiky bez alkoholu


Stejně intenzivní chuťový zážitek si navíc nyní mohou užít i ti, kdo preferují nealkoholické drinky. Na trh totiž vstoupily i nealko cidery, a to v příchuti Gold Apple a Red Berries. Užijte si chuť pravého cideru za každé situace.
Pestrá paleta příchutí


Ideálním letním společníkem je cider podávaný na ledu! Najděte si svou oblíbenou příchuť z nabídky Gold Apple, Honey, Red Berries, Elderflower  nebo poslední novinku Dark Fruit.


  5:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:22