Svět bedýnek nabízí své služby – rozvoz lokálních farmářských produktů až domů – již od roku 2010.

Za těch 5 let se toho hodně změnilo – rozvážíme již nejen po Praze, ale po celé České republice a nabídku jsme obohatili o velké množství dalších farmářských výrobků, včetně masa z českých chovů (v současné době najdete v naší nabídce více jak 2 tisíce farmářských produktů, což je na našem trhu unikát!). Co se však nezměnilo, je naše touha nabízet zákazníkům to nejlepší. Proto ke kvalitním čerstvým lokálním farmářským produktům přidáváme i něco navíc - osobní přístup ke každému zákazníkovi. Své zákazníky známe. Víme, kdo chce nechat bedýnku u sousedů, kdo za brankou a u koho nesmíme po obědě zvonit, protože mu spí dítě. Naši zákazníci se stávají naší rodinou.


A protože si přejeme neustálé zlepšování a chceme svým zákazníkům ještě více zpříjemnit nakupování, rozhodli jsme se nadělit nám všem k 5. narozeninám nový web, který přinesl řadu výhod. Tou největší je zkrácení doby od objednání po doručení dle oblasti závozu již na 24 hodin. Uvědomujeme si, že někdy bylo pro zákazníky náročné plánovat si jídelníček týden dopředu a tato změna by jim měla výrazně ulehčit situaci.Druhou velkou výhodou je to, že vychází vstříc trendům a především potřebám zákazníku, a proto je náš web plně responzivní. To znamená, že se plně přizpůsobí všem mobilním a tabletovým zařízením a zákazník si bude moci jednoduše nakoupit přes mobil či tablet. V současné době je u nás pouze 1/3 eshopů responzivních, a to i přes to, že nákupů přes mobil stále přibývá a je to jednoznačný trend.


Náš nový web se nejen pyšní novým moderním designem, ale zároveň umožňuje propojovat naše farmáře a dodavatele s našimi zákazníky. Takže zákazníci uvidí, že poptávaný produkt je opravdu u daného farmáře k dispozici a mohou ho i sami kontaktovat.


A samozřejmě i nadále platí, že doprava farmářských bedýnek je zdarma!


Objednávejte na www.svetbedynek.czSVĚT BEDÝNEK – FARMÁŘSKÉ PRODUKTY AŽ K VÁM DOMŮ!


  5:32,  aktualizováno  25. března 2019 21:05