Navzdory tomu, že světem dnes hýbou chytré technologie, kterým svěřujeme všechna důležitá data i poznámky, papírový záznamník má pořád obrovské kouzlo. Bestsellerem mezi nimi je už čtvrtou sezonu originální diář Dary Rolins, bez nějž si již řada žen nedokáže svůj další rok představit.

Mít všechno v mobilu se možná může zdát in, ale vězte, že na rozdíl od chytrého telefonu vás papírový diář za žádných okolností nenechá na holičkách – nikdy se nevybije ani se vám z něj jen tak nic nevymaže. I to je jistě jeden z důvodů, proč je stylový diář Rok podle Dary rok od roku žádanější…

Externí obrázek

„Daru“ prostě musíte mít!

Rok podle Dary 2020 navazuje na velký úspěch předchozích vydání. Známá zpěvačka a výjimečná osobnost Dara Rolins vytvořila pro své fanynky v pořadí již čtvrtého průvodce zdravým životním stylem doplněného o vyzkoušené návody, jak dosáhnout harmonie, rovnováhy a pocitu spokojenosti. Přehledné roční kalendárium diáře je proloženo autorčinými postřehy, zamyšleními, tipy a návody – třeba jak si správně přát, jak věřit v zázraky, sám v sebe, jak si vážit všeho, co život přináší, jak zvolnit nebo naopak dobít baterky. Nechybí recepty na skvělé jídlo ani místo pro vlastní poznámky.

Externí obrázek

Tematický diář může být vaším věrným rádcem, přináší mnoho inspirace i motivace pro těžké chvíle, které tu a tam provázejí naši všednododennost. Je psaný s nadhledem a doplněný o atraktivní snímky a originální ilustrace. Specialitou jsou pak praktické „vychytávky“, jako například zrcátko, sada motivačních samolepek nebo kapsa na drobnosti.

Externí obrázek

GRL PWR aneb na počátku stály silné ženy…

Nápad vytvořit diář tohoto formátu, který se stal během pouhých pár let hitem, vznikl právě před čtyřmi lety. Jeho inspirací byly Dařiny příspěvky pravidelně publikované na Facebooku. U zrodu konceptu stály talentované ženy, dlouholeté spolupracovnice Dary Rolins. Tematicky jsou si jednotlivá vydání diáře podobná, přesto je však každé nové vždy originální a osobité. Texty, které jsou jeho těžištěm, zúročují zkušenosti úspěšné umělkyně, módní ikony, a především skvělé mámy, jež se představuje jako silná, pozitivní a zdravě sebevědomá osobnost, která už ví, o čem je život a také jak ho vzít do svých rukou.

Externí obrázek

„… držíte v rukou už čtvrté vydání mého diáře ROK PODLE DARY. Jaký bude? Přesně takový, jaký si budeme přát!“ uvádí Dara svůj diář.

  10:19