Pokud byste někdy chtěly potěšit svého milého nečekaným striptýzem, podívejte se na vtipné video, abyste věděly, čemu se opravdu vyhnout.

Takovouhle situaci byste totiž opravdu nechtěly zažít. Mladík chce překvapit svou přítelkyni svůdným striptýzem. Nachystá se v plné parádě a oblečený pouze do policejní čepice a opasku čeká, až se otevřou dveře od bytu. Ve videu zjistíte, jak tohle sexy přivítání domů dopadlo.

Komedie Alibi na klíč je jedním z příjemných překvapení filmového podzimu. Film má originální zápletku party lidí, kteří vyrábí alibi na cokoliv, co kdo potřebuje zakrýt a utajit. Jeden z nich se zamiluje a při představení rodičům zjistí, že táta jeho lásky je jeho dobrý klient a nevěrník. Série karambolů, gagů a šílených situací ovšem teprve začíná.

Komedie Alibi na klíč má spoustu zábavných situací a ten správný švih a tempo, které každá podařená komedie potřebuje. Je vidět, že tvůrci si u natáčení hodně užili a skvělou náladu dovedli přenést i na plátno. Na podzimní chmury neexistuje v současnosti lepší lék.

Film jde do kin už 12. října.