Rok 2017 už klepe na dveře, nastal tedy ideální čas pro výběr stylového a spolehlivého parťáka, na kterého se můžete spolehnout 365 dní v roce.

Poradíme vám, jak vybrat ten správný diář pro vaše potřeby.Stylový módní doplněk


Diář není jenom praktický pomocník, který si bude všechno pamatovat, ale vypovídá také hodně o vaší osobnosti. Bude vás reprezentovat po celý rok, proto zvolte vhodný design, který vám bude slušet.Máte ráda extravaganci a výrazné barvy, potrpíte si na eleganci a luxus, nebo dáváte přednost staré dobré klasice? Diáře od českého výrobce Graspo CZ nabízí od každého něco. Nechte se okouzlit moderními designy, výraznými pastelovými barvami, jemnými elegantními odstíny a především kvalitním zpracováním.Navíc jistě oceníte velké množství užitečných doplňků, jako je poutko na propisku, gumička na zavření nebo kapsička na drobné dokumenty a vizitky. Najdete je například v diářích Trendy.
Na velikosti záleží


Výběr správného formátu je důležitý a neměl by se podcenit. Pokud nosíte diář především v kabelce, pak vás potěší praktický a lehký kapesní formát. V případě, že máte stále nabitý program a zapisujete si úplně všechno, pak se vám bude hodit denní diář velikosti A5, ve kterém je každý den na samostatné straně.Úžasnou novinkou je kombinované kalendárium, které umožňuje týdenní plánování na jedné straně, zatímco celá druhá strana je k dispozici na vaše poznámky, nápady nebo myšlenky. Najdete ho například v diářích Slim.Ať už máte raději krátké poznámky nebo potřebujete hodit na papír něco většího, vždy máte na výběr velikost podle svých potřeb.


Efektivní plánování


Přiznejme si to, i my ženy v návalu různých povinností občas zapomínáme.Plánujte proto efektivně a získejte spoustu času na to, co je pro vás opravdu důležité. Ať už je to čas strávený s rodinou, s partnerem nebo zasloužené chvíle pohody.Zapisujte si pravidelně během dne, aktivity si důkladně časově rozvrhněte a nezapomeňte do diáře každý den alespoň jednou nahlédnout. Tento pomocník vám vždy s chutí připomene, co vás daný den či týden čeká.
Zapisujte si vaše úspěchy


Podařilo se vám něco výjimečného? Pochválil vás šéf v práci? Začali jste jíst zdravěji a více sportovat? Vše se počítá!Sledujte a zapisujte si vaše úspěchy, pochvaly a pokroky. Zpětně můžete také zavzpomínat na příjemné zážitky a kdykoliv se k nim vrátit. Povzbudí vás to zejména ve chvílích, kdy máte pocit, že se vám nic nedaří. Čerpejte proto inspiraci a energii z minulých úspěchů a nechte se znovu motivovat pro úspěchy budoucí.Buďte kreativní


Pište, malujte, lepte, zvýrazňujte a používejte barvy. Máte před sebou nějakou událost, na kterou se už dlouho těšíte? Barevně si ji zvýrazněte, nebo k ní něco namalujte. Je jen na vás, jak prostor využijete a jak kreativně se na něm „vyřádíte“.Pokud máte ráda kreativitu a rozmanitost, vyzkoušejte například diáře z řady Crazy, které jsou barevné, hravé a zaručeně vám každý den zvednou náladu. Diáře z této řady mají navíc vlastní barevné kalendárium, které je rozdělené podle jednotlivých ročních období. 
Výzvy budoucnosti


Určitě vás napadá spousta věcí, které byste chtěly udělat, až na to bude čas. Třeba přečíst tu knížku, co vám už několik týdnů leží v šuplíku, naučit se další cizí jazyk, roztřídit fotky z dovolené nebo vyrazit na dobrodružnou cestu.Není nutné si klást velké cíle, stačí začít s těmi malými. Vždyť už jen tím, že si nějaký cíl vytyčíte, budete mu zase o krok blíž.


Ať už si do diářů budete zapisovat cokoliv, pamatujte na jednu podstatnou věc – papírovému diáři se nikdy nevybije baterka


  13:44,  aktualizováno  25. března 2019 19:54