Exkluzivní soutěž o bohaté balíčky od Mattela se blíží ke konci. Nenechte si ujít poslední šanci vyhrát krásný dárek pro malé princezny!

Jedinečný balíček obsahující panenky Barbie a její doplňky je dárek, který vykouzlí široký úsměv na tváři každé malé dívky. Panenka Barbie je symbol a ikonická hračka, která ale v poslední době získala mnoho podob, a kolekce, jež firma Mattel v současnosti nabízí, jsou opravdu bohaté a rozmanité – více se dočtete například zde


Mít krásnou panenku, oblečky a zajímavé doplňky dotvářející tento jedinečný svět je něco, o čem sní každá dívka. Splňte přání své dceři, vnučce, sestře, zapojte se do soutěže na dopisprobarbie.cz a darujte tento nádherný balíček.


O tom, že je svět panenky Barbie aktuální a zároveň jako z pohádky, vás přesvědčí fotografie, které byly s touto hračkou nafoceny, jako by se jednalo o skutečnou fashion story. Tyto fotky jsme vám odtajnili zde, zde a zde.Informace o soutěži Dopis pro Barbie:


Pozor, soutěž o tyto nádherné výhry končí již 6.8. 2017! Máte už je poslední dny na zapojení se! Registrujte se na dopisprobarbie.cz/soutez/.

 


  11:49,  aktualizováno  25. března 2019 17:51