Osychají meze, nastává čas vyrazit do přírody! TRAIL OSTR?AVA zahájí už v sobotu 29. dubna program letošního ročníku Kilpi Trail Running Cupu, největšího seriálu terénních zážitkových běhů v zemi.

Hlavní trať v Ostravě bude dlouhá 10 km. Jedna občerstvovací stanice obslouží běžce na 10km trati dvakrát, na cestě tam i zpět. Kratší 5 km trať se běží podél řeky po stejných místech a zvládne ji opravdu každý. Přijďte s celou rodinou!
Startuje se z areálu Trojhalí/Nová Karolína v 10 hodin – 10 km i 5 km. Tedy vše pod střechou, což se v případě možné nepřízně počasí rozhodně hodí. Navíc tu najdete sprchy a občerstvení. V okolí je dostatek míst na zaparkování, dojet se dá i tramvají a pak kousíček pěšky.

Závodí i děti na 500 metrů nebo 1 km, přihlašuje se až na místě, startovné neplatí.

Závodnický servis se rozšiřuje. Kromě bezva zorganizovaného závodu dostanete medaili, SMS s výsledkem, elektronický certifikát, fotografii a občerstvení i v cíli. K tomu se řadí i dlouhodobé prémie – slevy na produkty značky sportovního a outdoorového oblečení Kilpi, výhry padákových letů, zájezdu do italského Trentina a dalších. Možná potkáte i některého z hrdinů seriálu Modrý kód, kteří přislíbili účast.Startovné stojí 400 Kč (při včasné registraci ZDE, 500 Kč pak při volné kapacitě na místě).


  9:25,  aktualizováno  25. března 2019 18:38