Po dobu 7 měsíců vznikalo 12 naživo kreslených módních portrétů, které si můžete koupit v podobě kalendáře. Z každého prodaného kusu jde část peněz na nadaci Krása pomoci.

Projekt Czech Fashion Illustrated (CFI2015) splnil snad svůj první úkol a oživil téma módní ilustrace.


Tváří kalendáře CFI2015 se stala Miss World2006 Taťána Kuchařová, jejíž nadace Krása pomoci pomáhá v naší zemi seniorům a jejich rodinám zvládnout náročná období a situace. Nadaci byl věnován výtěžek z dražby originálů všech portrétů. Po dobu 7 měsíců vznikalo 12 naživo kreslených módních portrétů, na kterých Zuzana ilustrovala módní profesionály. Nejsou to jen osobnosti a profese mediáně známé, ale také ty, které působí neméně významně v zákulisí módní branže. Portrét každé osobnosti doplňuje bohatá doprovodná produkce-foto, krátká videa, rozhovory a články (hlavní mediální partner je Mdls.czO celém projektu vznikl krásný fashion film Portrét v režii Daniela Pietruchy, který bude v kině uveden začátkem roku 2015.


Kalendář je vytvořen tak, aby každá ilustrace byla bez textu ve velmi vysoké kvalitě tisku a jedná se tedy o soubor 12ti velkoformátových fashion ilustrací pro interiér dekoraci! Koupit si ho můžete například v La Gallery Novesta, Stefanel Chodov, Style and Interier, La natura a řadě jiných míst, které naleznete v seznamu na www.cfiproject.cz  8:05,  aktualizováno  25. března 2019 22:08