Mít přehled o aktuálních slevách nebylo nikdy jednodušší! Stačí navštívit portál Akcniceny.cz a začít vybírat z tisíců akčních nabídek prodejců potravin, drogerie, parfumerie, nábytku apod.

Ušetřit můžete až 80 %. Díky Akcniceny.cz rovněž snadno zjistíte, která z aktuálních akčních nabídek je nejvýhodnější.

Na portálu Akcniceny.cz najdete aktuální akční nabídky řazené dle prodejců i jednotlivých typů zboží. Nemusíte tedy listovat desítkami katalogů, abyste našli např. slevu na postel, maso, sladkosti apod. Navíc, pokud využijete aplikaci Strážce slev, budete mít okamžitý přehled o tom, který prodejce nabízí v akci Vámi poptávané zboží, aniž byste museli procházet samotný web Akcniceny.cz.

Funkce Strážce slev je dostupná zdarma všem uživatelům Akcniceny.cz. Mezi největší výhody Strážce slev patří:


  • automatické odeslání e-mailu v době, kdy se poptávané zboží nachází v akční nabídce, ať už se jedná o konkrétní produkt či výrobce

  • možnost úzké specifikace poptávaného zboží, např.

  • minimální a maximální absolutní cena zboží

  • prodejce nabízející zboží v akční nabídce

  • hlídání akčních nabídek ve vámi určeném časovém úseku


Samozřejmě, na Akcniceny.cz najdete i samotné letáky, můžete si tedy procházet kompletní akční nabídku konkrétních prodejců, např. aktuální leták Kaufland, aktuální leták Tesco apod. (kompletní výpis letáků najdete zde).

Akcniceny.cz pomáhají i lidem na cestách


To ovšem není vše! Díky Akcniceny.cz můžete mít aktuální přehled i o cenách pohonných hmot a otevírací době prodejen. Tyto informace jistě oceníte při cestování po České republice.

Navštivte ještě dnes portál Akcniceny.cz a začněte šetřit na každodenních nákupech spotřebního zboží i „velkých“ nákupech nábytku a dalšího vybavení do domácnosti.

  10:01,  aktualizováno  26. března 2019 10:46