Když milujete koktejly, milujete je celý rok. Bez ohledu na to, jestli jsou vedra, nebo právě začalo padat listí. Jen se změnou ročního období možná změníte repertoár...

Které koktejly se hodí teď na podzim? Ty, do nichž použijete pikantní Schweppes Ginger Ale nebo hořkosladký Schweppes Bitter Lemon. Protože zázvor s citronem podzimu lahodí!

Schweppes Ginger Ale je jedním slovem elegantní! A také unikátní, protože se bez přestávky těší oblibě už od roku 1870! Chuť zázvoru je nepřehlédnutelná, přesto zůstává jemně pikantní, tak akorát vhodná pro pití, které potěší po náročném dni.

Potřebujete něco ostřejšího?


Moscow Mule s vodkou
Moscow Mule
60 ml vodky
2 malé citrony, rozkrájené na čtvrtiny
100 ml Schweppes Ginger Ale
kostky ledu
Sklenici naplňte do poloviny kostkami ledu, vymačkejte na ně citronovou šťávu a jeden dílek citronu vhoďte do sklenice. Přidejte vodku a dolijte Schweppes Ginger Ale.Schweppes Bitter Lemon? je hravý, plný šťavnatých citronů, které si vychutnáte v každém doušku. Hořce sladký ?i sladce hořký balancuje díky chininu na pomezí chutí tak, že vám dovolí si s ním hrát v mnoha koktejlech. I když to tak totiž nevypadá, je hodně „dospělý“, a nepotřebuje k tomu ani kapku alkoholu!

Co vám s ním bude chutnat?


Lazy Lemon
kousek čerstvého zázvoru
20 ml limetkové šťávy
20 ml cukrového sirupu (sirupu z cukrové třtiny)
50 ml Schweppes Bitter Lemon

Kousek zázvoru lehce podrťte v šejkru, aby uvolnil svou chuť. Přidejte limetkovou šťávu, sirup z cukrové třtiny, přidejte led a dobře promíchejte. Opatrně pak přes dvojité sítko přelijte do martini sklenice a doplňte Schweppes Bitter Lemon. ?

  10:07,  aktualizováno  26. března 2019 16:39