Přinášíme vám rozhovor s výherkyní loňského ročníku, Veronikou Ožanovou, jejíž půvab můžete vidět ve vybraných kampaních obchodního centra Atrium Flora.

Čemu se Veronika věnuje, jak se připravovala na soutěž a co pro ni znamená vítězství, se dozvíte z následujícího článku.Proč ses přihlásila do soutěže Staň se tváří Flory?


Přihlásila jsem se vlastně náhodou. V den, kdy probíhalo poslední přihlášení do soutěže, jsem procházela nákupním centrem Atrium Flora a fotograf mě zastavil, jestli nemám zájem se zúčastnit. Řekla jsem si tehdy „proč ne“.Připravovala ses nějak na focení a finále soutěže?


Jelikož žádná z finalistek do poslední chvíle nevěděla, z čeho se bude finále skládat, nebyla možnost se nějak výrazně připravit. Mé přípravy tedy spočívaly jen v návštěvě kadeřníka.Co pro tebe bylo v soutěži nejhorší?


Nemohu říct, že by některá část byla horší než jiná. Na začátku jsem měla trochu obavy, ale nakonec celá soutěž probíhala podle mých očekávání.A nejkrásnější?


Chvíle, kdy při vyhlašování zaznělo mé jméno a já dostala od předešlé vítězky korunku. Je to krásný pocit, když vám všichni tleskají a reflektory míří jen na vás.
Co ti z celé soutěže nejvíc utkvělo v paměti?


Určitě atmosféra a celkový průběh soutěže.Jak ti titul Tváře Flory změnil život?


Díky titulu Tváře Flory jsem získala další zkušenosti, poznala nové lidi a navázala nové kontakty.Šla bys do toho znova? Proč?


Ano, jelikož tahle soutěž může být cennou zkušeností. Holky, které zatím s focením zkušenosti nemají, si mohou rozšířit obzory i vyzkoušet spolupráci s profesionálním týmem.Čeho si nejvíc ceníš za rok svého „kralování“?


Zajímavých příležitostí, např. spolupráce s návrhářkou.Čemu se věnuješ nyní?


Momentálně pracuji na rozšiřování mého portfolia. V budoucnu mám v plánu pár projektů, které však zatím nechci prozrazovat.Máš nějakou tajnou fintu, jak vypadat krásně?


Nemám. Řekla bych, že každá žena vypadá krásně, když je sama se sebou spokojená a šťastná.Co bys poradila soutěžícím, na co se mají v soutěži připravit?


Myslím si, že pokud ovládáte chůzi na podpatcích, věříte si a nebojíte se mluvit do mikrofonu, není se čeho bát.Co bys poradila budoucí vítězce?


Aby se zdokonalovala a šla za svými cíli.Popiš se, jaká jsi?


Myslím, že lépe než já sama by mne dokázali popsat přátelé nebo rodina.Čeho si na sobě nejvíc ceníš? A kde vidíš nedostatky?


Nejvíc si cením své upřímnosti, jako svůj nedostatek vidím svou náladovost.


  12:11,  aktualizováno  25. března 2019 19:27