Kromě nevěry to byl také rok kopaček.?Rozcházely se dvojice předem odsouzené k rozvratu i poměrně stabilní páry, do kterých by to původně nikdo neřekl.

Leoš Mareš & Hana Svobodová
Vydrželi spolu rok a půl a kdekdo jim prorokoval společnou budoucnost, protože Hanka splňovala všechna Leošova kritéria – v posteli výkonná hausfrau, která je navíc známá a vypadá dobře. I tak se ale nakonec v říjnu rozešli. Leoš randí s Michaelou Kocianovou a Hanka loví jeho parťáka Patrika Hezuckého.

Petr Ptáček & Dominika Mesarošová
To byla smršť. Ostře sledované chození v podání vnadné modelky a obstarožního seladona mělo skončit oznámenou svatbou. Nakonec místo veselky došlo na divočinu, ve které nechyběly emoce, noční útěky a hlavně nedořešené finance. Podle Ptáčka ho stál vztah se zlatokopkou čtyři miliony, z nichž jeden, ten, co jí prý půjčil cash, nárokuje zpět. Zatím marně!

Marek Ferenčík & Jitka Nováčková
Podvaadvacáté vyprávěla do diktafonů nová miss ČR, že jí náhlý úspěch nezničí vztah a že to všechno s dlouholetým přítelem, hodným Markem, ustojí. My na to reagovali jako vždycky s velkou ironií a Jitka nám dala brzy za pravdu. Dobrák Marek byl odsunut do minulosti a Jitka se vydala na lov v jiných vrstvách.

  12:03,  aktualizováno  31. března 2019 13:38