Buďte „při tom“, až budou čeští sportovci v Riu bojovat o medaile.

Navštivte sportovně kulturní akci na Smíchovské náplavce v Praze, která proběhne od 8. do 19. srpna. Brány velkorysého parku o rozloze 3000 m2 se slavnostně otevřou 8. srpna v 19 hodin.Bude se tu nejen fandit českým sportovcům, jejichž výkony můžete sledovat na velkoplošné obrazovce. Pod vedením trenérů si vyzkoušíte nejrůznější sporty. K dispozici budou veslařské, běžecké i cyklistické trenažéry, s jejichž obsluhou vám pomůžou odborníci přímo na místě.


Otestujete elektrokola Apache, vylezete na lezeckou stěnu, vyzkoušíte veslování i kanoistiku, zahrajete fotbal, volejbal i streetball. Na řadu přijdou i méně tradiční sporty. Své příznivce určitě najde i golfové odpaliště a laserová střelnice. U stánku Fakulty tělesné výchovy a sportu si necháte změřit tělesnou kompozici a podstoupíte i další zajímavé testy tělesné kondice.


Akce na Smíchovské náplavce bude otevřená i dětem, které budou mít k dispozici skatepark i několik skákacích hradů a klouzaček. Rodiny můžou využít půjčovnu koloběžek.


Večery budou patřit koncertům českých zpěváků a kapel, vystoupí tu Yoyoband, Laura a její tygří, Abraxas, Ivan Hlas nebo Viktor Dyk.


A jedna důležitá informace na závěr: Vstup na všechny sportovní i kulturní akce je po celou dobu trvání zdarma!


  8:49,  aktualizováno  25. března 2019 19:24