Češi hledají bezpečné země pro svou příští dovolenou. Klid a pohodový průběh slibuje Řecko. A které ostrovy okouzlí svou pohodovou atmosférou?

Mnoho Čechů je letos při výběru letní dovolené velmi obezřetných. Zatímco loni se zajímali hlavně o cenu a počet kroků z hotelu na pláž, nyní chtějí zejména klid a bezpečí. Řecko se tradičně těší obrovskému zájmu a letos bude poptávka vysoká i ze strany západního trhu a ruské klientely, s nákupem by proto nikdo neměl otálet. Předprodeje stále běží a nabízí nejvyšší slevy a dovolenou pro děti zcela zdarma.Kréta ve znamení historie a romantikySlunná Kréta splňuje snad všechny požadavky na dovolenou bez chybičky. Nádherné pláže a pozvolný vstup do moře jsou vhodným místem i pro rodiny s dětmi. Kulisy krásné přírody a památek dotvářejí charakter nezapomenutelné dovolené. Díky romantickým zákoutím. si toto místo oblíbí turisté toužící po odpočinku. A milovníky zábavy potěší velké množství barů v centrech letovisek. Za věčným sluncem na RhodosDovolená na ostrově Rhodos je opravdu pro každého, ať už chtějí obdivovat památky, nedotčenou přírodu i místa plná turistického ruchu. Ostrov je známý pro své dlouhé pobřeží, které nabízí velký výběr pláží. Rodiny ocení kvalitní hotelové komplexy, mnoho sportovních aktivit i možnosti výletů.Smaragdové zátoky ostrova KorfuNa Korfu jezdí každoročně tisíce turistů obdivovat nádherné pláže, křišťálové moře a atraktivní turistické lokality. K tomu všemu je zde díky bujné vegetaci blahodárné klima, takže ani v horkém létě tu nehrozí úmorné tropy. Velkým lákadlem pro rodiny s dětmi je vodní park Aqualand s nespočtem atrakcí.


I dovolená se dá vyměnit. V případě, že by turisté do vybrané destinace na poslední chvíli nechtěli odletět, mají možnost bez jakýchkoliv poplatků za změny vybrat jiný zájezd ještě týden před odletem, a to i v jiný termín.


  7:14,  aktualizováno  25. března 2019 19:07