Stačilo poslat fotografii z divoké party nebo z povedeného večírku, podělit se s facebookovými uživateli o vzpomínku z doposud nejlepší party a vstupenka na utajovaný večírek v italském Miláně mohla být vaše.

Poslat fotku na facebook, to byla jednoduchá a jediná podmínka, kterou splnil i Adam. Na fanouškovských stránkách piva Desperados byla v listopadu vyhlášena soutěž, jejímuž výherci byly zajištěny dvě zpáteční letenky a ubytování pro dvě osoby v blízkém hotelu.Příběh vítězné fotografie začal jako narozeninový výlet do Saint-Tropez, do přímořského města na jihu Francie, kam o loňských prázdninách vyrazil Adam se svými přáteli. Společně pak zavítali do věhlasného klubu na tamější promenádě, kam je nejprve odmítli pustit. Pánové se ale vrátili v převlecích komiksových superhrdinů. Věřte, že šaty dělají člověka, do klubu je na druhý pokus dokonce pozvali. „Hrdinové“ pak mohli rozjet skutečně legendární party a dokonce i na účet podniku. Během večera ještě museli odmítnout dvě nabídky k sňatku, pět pozvánek na soukromou jachtu a několik žádostí o "záchranu světa“.A protože dojmy z party nejlépe zprostředkuje právě ten, kdo party sám zažil na vlastní kůži, přinášíme vám rozhovor s vítězem Adamem.


Co mi prolétlo hlavou, když jsem uviděl soutěž s Desperados o výlet do Milána na „zakázanou“ party?

Měli jsme za úkol vybrat jednu z našich nejlepších party a poslat fotku – takže mi hlavou prolétlo pár mých šílených večerů, přemýšlel jsem, který si vybrat.Co bylo mým hnacím strojkem, abych vyhrál?

Touha zúčastnit se zakázané party.Jak jsem se cítil, když jsem zjistil, že jsem vítězem?

Cítil jsem se skvěle a nemohl se dočkat, až přijde den D-esperados.Koho jsem chtěl vzít sebou a koho jsem opravdu vzal?

Původně jsem chtěl vzít svou ženu, ale pak jsem vystřízlivěl a raději jel se svým kamarádem „do nepohody“.Jaká byla cesta a co mě na konci čekalo?

Cesta byla rychlá a pohodlná. To i díky ambasadorce, která se o nás postarala. Na konci nás čekala tematická party, která nabízela zase něco nového.Jak jsem si party užil a co bylo pro mne největším překvapením?

Party jsem si zřejmě užil do poslední chvíle i detailu, ač některé zůstávají zahaleny mlhou zapomnění. Největším překvapením pro mě byla tanečnice v druhém pokoji a její hravé korále. Byl to zážitek na celý život, který mi budou připomínat skvělé fotky. Děkuji!Co jsem si přivezl zpátky do Čech?

Chuť na další Desperados!Autentické záběry z Desperados party v Miláně:

target="_blank">www.youtube.com/watch?v=rOkRWb1gark&feature=youtu.be