Není to zase tak dávno, kdy ženy klimakterium neznaly. Myslíte si, že se jim žilo lépe?!

To ani náhodou! Neměly šanci odhalit výhody života bez obav, že jim cyklus zase jednou naruší plány, ani užít si další výhody jedinečného období v životě ženy, kdy je na prvním místě zase ona a ne děti, práce, a všechny povinnosti, které souvisejí se slovíčkem rodina.


Přesně tak, ženy se běžně postmenopauzy, tedy období bez menstruace, ovulace a hormonálních výkyvů, dožívají jen posledních sto let. Pouze jediné století stačilo k tomu, aby se z klimakteria stal strašák opředený různými mýty a zkreslenými očekáváními.Bombastická výživa


Sérélys, 60 tablet, výrobce Exeltis Czech, přípravek zakoupíte bez předpisu ve své lékárně. Cena výrobku (60 tablet) – od 649 Kč www.serelys.cz

Sérélys je doplněk stravy s obsahem výtažků z pylového zrna – komplexů Purecytonin, které podporují menopauzální komfort. Dále obsahuje vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Tento 100% přírodní produkt zmírňuje doprovodné projevy menopauzy: návaly horka, změny nálad, nespavost, nervozitu, zvýšené pocení a bolesti kloubů. Neobsahuje fytoestrogeny a je bez hormonální aktivity.

Denně se užívají 2 tablety.Pro koho je Sérélys určen?
  • pro ženy v období menopauzy nebo perimenopauzy, které trápí doprovodné projevy menopauzy (návaly horka, změny nálad, nespavost, nervozitu, zvýšené pocení a bolesti kloubů apod.)


  • pro ženy, kterým nevyhovuje hormonální substituční léčba, nebo zkrátka nechtějí užívat pravidelně hormony


  • pro ženy, které mají v anamnéze karcinom, a proto nesmějí užívat hormonální léčbu. Ženy, které prodělaly rakovinu, by se měly vyhnout i přírodním hormonům – fytoestrogenům(doplňky stravy na bázi sóji či cimicifugy obsahují právě přírodní hormony - fytoestrogeny)


  • pro ženy, které preferují přírodní cestu na nehormonální bázi


  12:56,  aktualizováno  25. března 2019 20:04