Festival šampaňského Grand Jour de Champagne 2015 chystá množství zásadních novinek.


Ochutnejte nové champagne domy


Svou účast letos potvrdilo také mnoho nových champagne domů, mezi něž patří mj. Roger Barnier, Deutz, Brugnon, Guy Charbaut nebo Vollereaux.  Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční hosté přehlídky, jako je Mailly Grand Cru, Salon/Delamotte, Fleury, Perrier-Jouët, deVenoge a mnoho dalších vyhlášených domů.
Michelinští mágové potěší Prahu i Brno


Vrcholem této společenské události budou galabankety. V Praze se přípravy slavnostního menu ujme držitel dvou michelinských hvězd Bernard Bach a letos nebude michelinská hvězda odepřena ani Brnu. O skvělý gastronomický zážitek se zde v hotelu Best Western Premier Hotel International Brno postará nejmladší laureát tohoto ocenění, Michaël Nizzero, který pracoval mj. ve Velké Británii či Dubaji a v současnosti působí v hotelové restauraci pětihvězdičkového hotelu La Briqueterie v Épernay v oblasti Champagne.
Bohatý doprovodný program zpříjemní sychravý listopad


Návštěvníci už si jistě zvykli, že celou přehlídku doprovází také množství degustací a nevšedních společenských zážitků. Také letos za nimi můžete vyrazit do skvělých restaurací, trendy barů a unikátních prostor.


Aktuální informace k letošnímu festivalu Grand Jour de Champagne naleznete na www.champagne-grandjour.cz, případně na Facebooku


Termín 4. - 7. listopadu bude zasvěcen velkolepé přehlídce šampaňského Grand Jour de Champagne 2015.