Během festivalu tance, sportu a zábavy Life!, který se koná ve dnech 10.–12. 11. 2017 na brněnském výstavišti, se můžete setkat i s českým skifařem a olympionikem Ondřejem Synkem a společně s ním naveslovat pár kilometrů pro dobrou věc.

Co všechno vás na festivalu Life! čeká?


1. Můžete navštívit SPORT Life!, který nabízí 50 sportovních a zábavných aktivit pro celou rodinu. Představí se zde také mnoho značek, které se specializují na vybavení pro sport a volný čas.
2. Dále bude k vidění DANCE Life!, ten je určen tanečníkům nebo lidem, kteří tanec milují ve všech podobách. Připravené jsou taneční workshopy a vystoupení. Vyvrcholením je již tradiční flash mob s Ondřejem Sokolem a dalšími hvězdami.
3. IN-JOY Life! se soustředí na PC a mobilní hry. K vyzkoušení budou nejnovější vydání PC her na nejvýkonnějších počítačích a dalších zařízení.
4. Setkání youtuberů s fanoušky, získání podpisu či společné fotky, to na návštěvníky čeká v sekci YOU2BER Life!
5. Novinkou letošního festivalu je STYLE Life!, kde se návštěvníci seznámí s novinkami ve zdravé výživě a nebudou zde chybět ani trendy a novinky z kosmetiky či módy.
6. Pod vedením Ondřeje Synka, který je tváří značky spotřební elektroniky GoGEN, si na trenažeru můžete vyzkoušet, jak se vesluje, zazávodit a každým naveslovaným kilometrem přispět na vybavení dětského oddělení brněnské nemocnice. Naveslované kilometry budou převedeny na finanční hodnotu, v jejíž výši GoGEN věnuje produkty, díky kterým si budou moci dětští pacienti zpříjemnit dlouhé dny na lůžku poslechem hudby z nového přehrávače, sluchátek, hraním her na herní konzoli nebo třeba sledováním nové televize.

  14:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:36