Špička české fitness, crossfit a strongman scény! Pražské Výstaviště v sobotu 19. srpna od 10 do 21 hodin a dozvíte se vše nejen o fitness, oblečení a výživě.

Navíc vás čekají exhibice a soutěže o hodnotné ceny.


A nejen to, návštěvníky veletrhu čeká nabitý program, nejrůznější venkovní aktivity, show, monitoringy, testování fitness doplňků a kosmetiky. Také se mohou těšit na grilování, ke kterému se bude čepovat nové fit pivo. Na veletrhu bude k vidění nejrůznější tréninky Crossfitu, powerliftingu nebo bojové sporty od MMA, Box či Kick box a to i pro děti.  Pro ty tu bude speciální program.„Těším se na první ročník tohoto veletrhu, přesně to zde chybělo,“ uvedl ambasador festivalu a mistr světa v powerliftingu, Jiří Tkadlčík. Mezi dalšími známými osobnostmi se veletrhu zúčastní Karolína Tlustá, vítězka Arnold Classic Europe, dvojnásobná mistrině republiky v bikini fitness Adenike Endtová, Sebastian Gunčík nebo oficiální trenér soutěže Miss Face, František Uvíra a mnoho dalších.


Více informací o celém festivalu je možné získat na webových stránkách www.4fitfest.cz nebo sledujte instagramový účet @4fitfest a FB stánku 4Fit FEST

  6:15,  aktualizováno  25. března 2019 17:43