Během celodenního programu uvidíte ukázky lekcí předních pražských jógových škol a studií, vyslechnete zajímavé rozhovory s letitými jogíny a dozvíte se spoustu nového o tomto čím dál populárnějším cvičení.

Devátý listopad 2017 v Obchodním centru Arkády bude patřit józe. Návštěvníci centra budou mít možnost zhlédnout prezentace předních pražských jógových škol a studií, zajímavé rozhovory s letitými jogíny, VIP ukázku lekce Bikram Yogy s Markétou Konvičkovou, Elis Mráz, Janou Adamcovou, Žanetou Muchovou, Terezou Vojtkovou a mnoho dalšími.Bohatý celodenní program doplnila o své vystoupení též taneční skupina IF Leony Qaši Kvasnicové a přehlídka Siluet Yoga Wear návrhářky Evy Plzákové. Nejdůležitější částí programu však budou Český a Evropský Jóga Sport Cup.
Český Jóga Sport Šampionát se dle ověřeného vzoru opět uskuteční přímo mezi širokou veřejností. Pohnutkou k tomu, pořádat šampionát na veřejném místě, je obrovský ohlas, který Český Jóga Sport Šampionát v minulých letech vzbudil, ale především stále větší zájem veřejnosti o tento sport a duchovní odvětví. Ústřední myšlenkou celého jógového dne je představit veřejnosti jógu jako kvalitní, zdraví a mysli prospěšný sport.Návštěvníci během téměř celodenního programu budou moci shlédnout jógu té nejvyšší evropské úrovně a zlatým hřeben bude i prezentace jógového umění v podání evropské šampionky 2015 a 2016 Almanie Colombo.

  11:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:27