Přemýšlíte o autě, které by vyhovovalo vašemu životnímu stylu, pomáhalo vaší kariéře a využila byste ho pro rodinné výlety i pro reprezentaci?

Přihlaste se do soutěže Žena roku 2017 na zenaroku.jenprozeny.cz. Ve spolupráci s našim partnerem - značkou Škoda - pro vás máme jedinečnou příležitost. Pěti nominovaným v naší soutěži Žena roku 2017 nabídneme možnost vyzkoušet si vybrané vozy Škoda. Testovací jízdy proběhnou od května do září. V nominačním dotazníku zvolte možnost, že se chcete účastnit soutěže o testování vozu Škoda. Těšit se můžete na modely Citigo, Rapid, Octavia, Superb a Kodiaq.Škoda Citigo


Nejmenší model v nabídce tuzemské automobilky je dokonalým vozem pro městskou mobilitu: kompaktní a přitom prostorný, hospodárný a současně agilní. Funkčnost městského vozu podtrhuje řada praktických řešení v interiéru. Odkládací prostory ve středové konzole a ve schránce před sedadlem spolujezdce, držáky až litrových lahví a nápojových pohárků jsou stejně praktické jako držáky multimediálních zařízení ve středovém panelu. Síťky v zavazadlovém prostoru a praktické kapsy na předních sedadlech nabízejí řadu možností k uložení různých drobností.


Citigo názorně ukazuje, že i minivůz může být maxibezpečný. Vysokou úroveň bezpečnosti zajišťuje automatický asistent City Safe Drive. Volitelná funkce nouzové brzdy pomáhá zabraňovat kolizím v městském provozu. Asistent se aktivuje automaticky při rychlostech od 5 do 30 km/h. Laserový senzor v čelním okně skenuje oblast deseti metrů před vozem a v případě hrozící kolize aktivuje brzdy. Tím dokáže zabránit kolizi nebo alespoň podstatně zmírnit její následky.