Již 4. května se v pražském klubu Storm uskuteční již 3.ročník České Miss Pin-Up. Akce, která bude plná krásných dam a slečen a pořádnýho rock'n'rollu.

3.ročník České Miss Pin-Up, kterou pořádá Rockabilly clothing shop www.rocka.cz, tetovací studio Panter www.studiopanter.cz ve spolupráci s Criis Pruduction. Těšit se můžete na osm finalistek, které tento večer budou, s Vaší podporou, bojovat o titul Česká Miss Pin-up 2019.Muziku obstarají tyto 3 kapely: Němečtí The Brassboud Rockets, z Maďarska dorazí partička B´15 & Nitus a vystoupí i matadoři české psychobilly scény, pražští Green Monster.

To není zdaleka všechno. Během večera proběhne na pódiu i fire show a Burlesque vystoupení. Najdete zde i stánek se stylovým oblečením z dílny Outlaw Bastards a fotokoutek, kde se budete moct s finalistkami vyfotit.

Dámy se budou moct zkrášlit u kadeřnice Lady Bow a pánové si budou moci nechat upravit frizůru na stánku barber shopu. Následnou afterparty obstará Dj Gargoil. Takže dámy natočte vlny, pánové hoďte se do gala a 4. 5. dorazte do klubu Storm na tenhle parádní mejdan plný skvělé hudby a krásných žen.