Mnoho dveří, málo místa: Vstupní prostor lze většinou jen s obtížemi zařídit účelně a vzhledně. Ukážeme vám, jak změna stylu, vymalování a pár dobře vybraných doplňků dokázaly jedné předsíni dodat fluidum, jaké byste v ní dřív nehledali.

Předtím: Malá podlouhlá místnost nebyla ani zajímavá, ani praktická. Zařízení v předsíni bylo málo a jednotlivé kusy se k sobě nehodily. Neposkytovaly ani příliš možností k uložení oblečení a bot. A co vybavení v odstínech bílé, modré a hnědé scházelo, to byl sjednocující barevný koncept. Zářivě bílá bohužel příliš silně dominovala a působila chladně.Potom: Předsíň nyní vypadá mnohem útulněji. Novou dominantou se stala ?předsíňová stěna s botníkem, která stylově zapadá do rustikálního konceptu ?místnosti. V nově vytvořené nice v zadní části získali majitelé další úložné plochy. ?Původní barvy – modrá a bílá – jsou zde pojednány úplně jinak. Všechny stěny se rozzářily bleděmodře. ?Dveře a strop zůstaly nezměněny stejně jako béžové palubky, které se ale naplno uplatnily až po renovaci. Společně s přírodními odstíny hnědé vzniká působivá hra barev. Originální detaily jako například kovová závěsná svítidla, lucerny, koš či háčky v podobě ptáčků daly prostoru i jasné téma.Věšák ve tvaru ptáka krásně vynikne na modré barvě.

Bird 
(59 x 27,5 x 3,2 cm), 899 Kč, www.kika.czPovlak na polštář Nava

(50 x 50 cm), cena na www.ifantazie.czV proutěném koši se toho nejen hodně schová, ale vytvoří i příjemnou dekoraci.

Proutěný 
kufr (51 x 25 x 35 cm), 1 880 Kč, www.britishshop.czDobrý nápad: Kulatá zrcadla zavěste pod sebe.

Zrcadlo 
na zavěšení (Madam Stolz), 1154 Kč, www.nordicday.czVíce se dozvíte v Tina Bydlíme  23:01,  aktualizováno  25. března 2019 21:16