Poslední novinkou automobilky Škoda brázdící silnice je Škoda Kodiaq. Tento vůz si vyzkoušela i nominovaná Žena roku Veronika Záhorská.

Bez automobilu se neobejdu a využívám ho téměř denně. Mohutná a podmanivá Škoda Kodiaq si získala mé sympatie už po první jízdě. Líbí se mi nejen její design, ale především celá řada bezpečnostních prvků a asistentů. Vůz nabízí komfortní prostor a navíc je z něho výborně vidět.Kromě skvělých jízdních vlastností se povedl i interiér vozu. Na palubní desce nejvíce vyniká displej s navigací. Každou ženu potěší i řada přihrádek a praktických doplňků. Jako maminka oceňuji i elektrickou dětskou pojistku u zadních dveří. A když přicházíte k vozu s plnými rukami věcí a tašek, tak nejvíce zajásáte nad bezdotykovým otevíráním pátých dveří a velkým zavazadlovým prostorem.Veronika Záhorská


Ředitelka Sirnatých lázní Ostrožská Nová Ves a lázeňských hotelů Miramare v Luhačovicích se ve svém volném čase věnuje především charitě – KORUNCE LUHAČOVICE.

Od roku 2003 pomáhá především nemocným, zdravotně postiženým a jinak znevýhodněným dětem a jejich rodinám ve Zlínském kraji. Za dobu své existence Korunka přerozdělila finanční a materiální pomoc dosahující několika desítek milionů korun. Je nominovaná na Ženu roku v kategorii Byznys.

 

  10:15,  aktualizováno  25. března 2019 16:55