Máte rádi pikniky, oslavy a „holčičí“ večírky v přírodě? Máme pro vás několik rad, na co nesmíte zapomenout.

Správné místo

Určitě nechcete sedět na dece mezi desítkami psích hovínek, vybírejte tedy poctivě. Česká republika nabízí tisíce krásných míst, kam můžete vyrazit. Parky, lesy, řeky, rybníky, hrady a zámky, zámecké zahrady… (Pozor na soukromé pozemky!)


Příprava

Nepodceňujte přípravu doma. Když vám bude chybět vývrtka či sklenička, nebude se vám chtít vracet zpátky domů. Pořiďte si kvalitní piknikový koš, který je přizpůsoben právě posezení v přírodě. Při přesunu se dají tekutiny zajistit, skleničky necinkají o sebe a své místo zde budou mít i vývrtka či nůž.


Kvalitní jídlo

Chcete si užít krásný den s přáteli, vyplatí se proto trochu investovat do kvalitních potravin. V letním počasí doporučujeme lehčí varianty.


Skvělé osvěžení bez zbytečných kalorií

Báječnou stálicí na českém trhu jsou v současné době ochucená piva. Jejich nízký obsah alkoholu vás neomezí ani při jízdě na kole a skvěle vás osvěží. Ochucená piva Zlatopramen Radler Original obsahují pouze přírodní cukr, ovocné šťávy a žádná umělá barviva. Nízkoalkoholický nápoj Zlatopramen Radler Original si můžete vybrat ze tří příchutí: citrón, pomeranč se zázvorem a grep, a také nealkoholická varianta Radler NA Grep (0,5 % obj.), kterou uvítají nejen řidiči, ale i ostatní, kdo nemohou či nechtějí konzumovat alkohol.


Příroda

Jestli se nechcete celý den ohánět po hmyzu, doporučujeme přibalit repelent. Nezapomeňte také krém na opalování.