Jaro je obdobím, kdy se obvykle začíná s přestavbou domu či bytu. Čekali jste celou zimu a najednou je to tady. Vysněná rekonstrukce může začít. Může však nastat jeden nečekaný problém, a to kam uschovat přebytečné věci?

Řešením může být v takovém případě si pronajmout svůj osobní sklad. 


Čekali jste celou dlouhou zimu a najednou je to tady. Ten den, kdy najedou stavební stroje, nastoupí bourací četa a rekonstrukce vašeho vysněného bydlení začíná. Co ovšem dělat v případě, když nemáte dostatek místa na uložení všeho toho nábytku, sezónního oblečení či kol a lyží? Byt, který jste si pronajali, není nafukovací a vaši nejbližší bojují sami s nedostatkem místa na odkládání věcí. Co teď? Přece to vše nevyhodíte. Možným řešením můžou v takovém případě být tzv. mini sklady Perfect Storage.


Jedná se o skladovací kóje v Praze s bezproblémovou dopravní dostupností, ať už vlastním vozem nebo MHD, s přístupem 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. Mini sklady jsou velmi flexibilní a jsou k dostání v nejrůznějších velikostech. Tyto sklady nabízí ale mnohem víc využití. Můžete zde uskladnit vánoční dárky, sezónní věci nebo rovnou celé vybavení bytu třeba při rekonstrukci. Více najdete na www.perfectstorage.cz


  9:26,  aktualizováno  25. března 2019 18:34