Načerpejte novou inspiraci pro lahodné a jednoduché recepty doplněné prémiovými ketchupy Spak Master. Chuť dozrálých italských rajčat bez přídavných látek je jako stvořená pro všechny gurmány. Díky vybrané chuti a prémiové kvalitě těchto lahodných pomocníků navíc ušetříte čas strávený v kuchyni.

Užijte si gurmánské chvíle s ketchupy Spak Master. Skvěle se hodí nejen ke grilování s přáteli, ale nemusíte se bát jejich využití ani v italské kuchyni či třeba jako doplněk k masovým koulím. Načerpejte inspiraci na recepty, kterými mile potěšíte všechny u stolu! Ať již zkusíte klasický ketchup Spak Master k oblíbeným hranolkám, Spak Master se sušenými rajčaty na italské bruschettě nebo příjemně pikantní Spak Master Jalapeño ke šťavnatému masu, opravdu si pochutnáte.

Externí obrázek

Důraz na vysokou kvalitu, nejmenší detaily a zároveň výbornou chuť, to jsou prémiové ketchupy Spak Master. Nekompromisní kvalita surovin v podobě zralých italských rajčat, kterých je na výrobu 100 g ketchupu Spak Master použito celých 210 g, je zásadní pro jejich skutečně gurmánskou chuť. Díky lokální výrobě mají ketchupy Spak Master výrazně malou ekologickou stopu. Ve Spak Master ketchupech nenajdete žádné přídavné látky, aromata, škrob, barviva či konzervanty. Skleněné obaly ketchupů navíc uchovávají jejich skvělou chuť, aroma i barvu. Díky své kvalitě byl Spak Master ketchup oceněn také v nezávislém spotřebitelském testu A dost! 2019. Ketchupy Spak Master pořídíte ve většině maloobchodů.

  13:25