Co si vybavíte, když se řekne osvěžující nápoj? Je to pro vás… limonáda? Chlazené pivo? Míchaný drink se spoustou ledu? Nebo snad od každého něco?

Tak jako tak by vás mohlo zajímat, že do opravdu dobrých barů teď přichází Premium Mixers by Schweppes a že vedle specializovaných toniků zrozených pro nekonečné míchání nabízí také velmi sofistikovaný nealkoholický sycený nápoj, jinými slovy Ginger Beer & Chilli. Má v sobě trochu limonády, trochu zázvorového piva a pro míchání vynikajících letních drinků je jako stvořený.Pokud v létě milujete v pití spíš nahořklou chuť, budete nadšení. Ginger Beer & Chilli to s ní umí. Kapka zázvorového piva je znatelná, ale nikoliv „ohlušující”. A ve spojení se špetkou chilli má fakt nespoutaný náboj. „Nekousne”, spíš příjemně nakopne. Vás i drink, který si spolu s Ginger Beer & Chilli namícháte. Ne nadarmo mu tvůrci připsali inspiraci divokým Bangkokem!

Zvlášť povedený je v kombinaci s dobrou prémiovou vodkou nebo prvotřídními tmavými rumy. Jejich chuť nový Ginger Beer & Chilli z řady Premium Mixers by Schweppes dokonale podpoří. Ať se potřebujete osvěžit během letního večera, nebo dostanete chuť na něco výjimečného po náročném pracovním dni.

A pokud vám zachutná? Poohlédněte se ve svém baru také po tonicích Premium Mixers:
?Tonic & Lime v sobě spojuje klasickou nahořklou chuť se špetkou limetky, která dokonale ladí s chutí jalovce v dobrém prémiovém ginu.
Tonic & Pink Pepper je díky růžovému pepři pikantní a skvěle funguje ve společnosti suchých aromatických ginů.
Tonic & Hibiscus vám díky ibišku zachutná ve sklenici s neutrálním či citric ginem, ale také kvalitní vodkou nebo bílou tequilou.

… to všechno stvořené z ryze přírodních surovin, bez chemie, konzervantů. Jen plné chuti a v designových oválných lahvích, jež vychází z původního návrhu zakladatele značky (a jsou jím také podepsané!). Samozřejmostí je i dokonalá karbonace, díky níž si každý drink vychutnáte opravdu do posledního doušku.

K namíchání (bez nadsázky) jen v nejlepších podnicích!

Do České republiky dovezeno exkluzivně pod vlajkou Karlovarské minerální vody, a.s.

Více na www.schweppes.cz.

  22:59,  aktualizováno  26. března 2019 11:35