Populátní charitativní kampaň Bertík pomáhá odstartovala! Díky ní můžete vyzkoušet, že podpora dobročinných projektů ve vašem okolí je naprosto snadná. Pomáhat se dá totiž i běžným nákupem!

Podpora dobročinných projektů po celé České republice


Bertíci i letos podporují regionální projekty zaměřené na vzdělávání a rozvoj dětí ze sociálně ohroženého prostředí, mimo jiné také z dětských domovů. Bertíci naplňují přání dětí, mezi něž patří i džudista Bobo.

Malý Bohuslav vyrůstá již čtvrtým rokem v dětském domově v Hranici na Moravě. Už od malička je ale velkým sportovcem tělem i duší. Kromě plavání a florbalu slaví úspěchy především v judu. Na kontě má 15 medailí z nejrůznějších závodů a jeho snem je být jednou tak úspěšný jako Lukáš Krpálek. I díky Nadačnímu fondu Albert navštěvuje Bohuslav kroužek juda a jezdí na závody. V létě se Bobovi splnilo jeho přání setkat se se svým vzorem Lukášem Krpálkem.Stejně jako Bobovi mohou Bertíci pomoci změnit příběhy dalších desítek dětí z dětských domovů po celé České republice. Nadační fond Albert i letos podpoří ty nejlepší projekty týkající se vzdělání a volnočasových aktivit dětí a vy můžete být u toho. Stačí si do 10. října zajít nakoupit do jakéhokoliv obchodu Albert.Za nákup nad 200 korun obdrží každý zákazník žetonek – Bertík, který poté dle svého uvážení hodí do jednoho ze dvou hlasovacích boxů umístěných za pokladnami. Projekt s největším počtem Bertíků získá na svou aktivitu finanční podporu ve výši 55 000 korun, druhý si odnese 35 000 korun. Nadační fond Albert celkem mezi 80 projektů rozdělí 3,7 milionu korun. Hlasujte pro svůj oblíbený projekt a pomozte tak plnit sny i dalším dětem.

PR článek


 

  10:39,  aktualizováno  25. března 2019 17:14