Co v hračkářství neminout aneb inspirujte se dárkem, který své dceři pořídila návrhářka Ivana Mentlová.

Instagram jako studnice inspirace je nenahraditelný! A to i ve chvílích, kdy přemýšlíte, jakou z hraček pořídit svým dětem. Nabídka je velmi široká a vybrat vhodný dárek, který potěší, není snadné. A právě kvůli velkému množství možností jste možná zapomněla na hračku, která je tu s námi už desítky let a patří mezi nejoblíbenější. Řeč je o ikonické Barbie, panence, jež vykouzlí úsměv na tváři každé malé dívky.


Už dávno není na našem trhu pouze několik málo verzí panenky Barbie, dnes můžete vybírat z nespočtu různých typů a to co se týká druhu postav, barvy vlasů či kůže a samozřejmě i z mnoha druhů doplňků a příslušenství.


Z široké nabídky si dle svého vkusu a preferencí vybrala i přední česká návrhářka Ivana Mentlová a na jejím profilu na Instagramu (@ivanamentlova) se můžete přesvědčit, že panenky Barbie si zamiluje opravdu každá malá slečna!
Chcete i vy udělat radost svým dětem?


Klikněte na dopisprobarbie.cz, podělte se s námi o své myšlenky, napište „Dopis pro Barbie“ a získejte šanci vyhrát panenku Barbie a její doplňky.


  9:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:52