Babypoint představuje kolekci přebalovacích tašek LÄSSIG 2016

Německá značka Lässig se řadí k výrobcům, kteří se na trhu vymykají, a to jak kvalitou a designem svých produktů, tak přístupem k výrobě a životnímu prostředí. Svěží koncept postavený na eco-friendly jednání se promítá i do novinek letošního roku. Široký sortiment Lässig zahrnuje veselé, hravé, sportovní i elegantní - vždy do detailu propracované - doplňky pro maminky, tatínky a jejich ratolesti, které lze naráz jen těžko představit. Přiblížíme vám proto tři nově nabízené modely kabelek s příslušenstvím a ucelený sortiment si případně můžete prohlédnout na stránce www.lassig-fashion.cz.Novinka No. 1Sportovně elegantní přebalovací taška LÄSSIG Mix'n Match

Kabelka Lässig Mix´n Match environmentální řady Green Label je opravdu krásná. Má design, který zaujme, vnitřní uspořádání, které překvapí, a zpracování, které šetří přírodu. Uvnitř se nachází vše potřebné pro maminky s miminkem, tedy přebalovací podložka, odnímatelný izolovaný držák na láhev, odnímatelná kapsa na zip, voděodolná přihrádka, držák na skleněnou lahvičku i kapsa na mobilní telefon a karabina. Další úložný prostor najdete zvenčí. Díky variaci úchytů ji můžete nosit různými způsoby včetně možnosti připevnění na kočárek. Vyrobena je z recyklovaného polyesteru (s podšívkou z polyesteru) a má textilní strukturu. V nabídce jsou tři barevné kombinace – růžová, antracitová a světle šedá. Taška má rozměr 48,5 x 19 x 38 cm.

Peněženka LÄSSIG Mix´n Match

K tašce lze ve stejném odstínu dokoupit peněženku. Díky prostornému formátu 20,5 x 2 x 11 cm má řadu přihrádek, kapsu se zipem na mince a odnímatelnou část na fotografie či platební karty.
Novinka No. 2Stylovou kabelku LÄSSIG Signature Bag si „sestavíte“ sami

Tato barevná kolekce elegantních kabelek Lässig Signature Bag řady Glam vám dává svobodu volby. Výrobce u ní nechává čistě na vás, zdali si kabelku pořídíte samostatně, nebo si k ní (ve stejném, nebo klidně i jiném odstínu) dokoupíte peněženku a set doplňků pro maminky, který zahrnuje voděodolnou přebalovací podložku, izolovaný obal na láhev a háčky pro připevnění tašky ke kočárku. Kromě atraktivního vzhledu, který využívá kombinace jemného povrchu, koženkových a kovových prvků a originálního střihu, v základu přináší prostorný vnitřek s řadou důmyslně řešených kapes, kroužek pro zavěšení klíčů a volitelný ramenní popruh. Kabelku (35 x 13 x 44 cm), peněženku (19 x 2 x 10 cm) i set s příslušenstvím lze pořídit zvlášť v šesti barvách.


Novinka No. 3Přebalovací kabelka LÄSSIG v hobo stylu

Kabelka pro maminky Lässig Hobo Bag řady Casual má praktický střih a velmi zajímavý vzhled. Provedením reflektuje hobo styl, pro který je typický tvar vaku či půlměsíce a středně dlouhé ucho s nošením na rameni. Světlý olivově béžový model zvýrazňuje metalická úprava povrchu, černou alternativu zase jemná krajková aplikace. Propracované provedení potvrzuje i efektní zazipování, do hlavní přihrádky se dostanete skrze dva různé zipy. Kapes a přihrádek má taška hned několik, včetně jedné voděodolné. Součástí je přebalovací podložka, izolovaný obal na láhev, kapsa na mobil, karabina a kroužek na klíče i nastavitelný ramenní popruh. Taška, kterou lze připevnit na kočárek, se vyrábí v rozměru 34 x 17 x 34 cm.
Více informací případně najdete na www.lassig-fashion.cz, www.babypoint.eu nebo Facebooku.


  13:57,  aktualizováno  25. března 2019 19:14