Představovat ho nemusíme, zrovna se o něm dočtete všude. Ale pokud jste si mysleli, že o jeho soukromí víte všechno, vyvedeme vás z omylu. A že proniknete do Noidovy duše nejlépe přes muziku, je vám asi jasné.


Pamatuješ, jak jsme tě v časopisu Spy lapli na prvním rande s Gábinou? Byla to hezká titulka! To jsme spolu mluvili naposled…


Tak máme výročí. Bylo to 4. dubna, rovné čtyři roky. A teď jsi mě chytla na konci, no jo no. (smích)Nenaděláš nic, ale teď k muzice. Tohle číslo Hudebních novin vychází v den, kdy startuje tvé turné Jedinej krok. Zkus mě zlákat.


Mám z toho obrovskou radost. Jedu šest měst s písničkama, co mám fakt rád. Jsou tam i převzaté. Ale proč ne? Lidi to maj rádi.Jak vypadá tvé publikum? Holky, co házej podprsenky?


Těsně vedle. Přes muzikály jsem získal obecenstvo maminek zhruba kolem čtyřiceti. Přitom jsem se vyprofiloval z takovejch těch motorkářskejch akcí, kde mi to ale nikdo moc nežral. Chlapi mě totiž moc nemusej.Podle mě ti nejvíc sluší taková ta poloha Paradise Lost…


Tak tos trefila. Forever Failure – tuhle pecku miluju nejvíc. Jejich zpěvák je super. Když mi bylo čtrnáct, chtěl jsem bejt jako on, a tak jsem si tenkrát vypěstoval chraplák. Do Noid crew a Dolores Clan se to hodilo skvěle, ale pak mě ten styl omrzel. Teď je to takové líbivější…Celý rozhovor si přečtěte v novém čísle Hudebních novin, které je právě na pultech.