Letošní charitativní běh na pomoc lidem se zrakovým postižením odsdtratoval v Olomouci, ale poběží se ještě třikrát – 20. dubna v Praze, 27. dubna v Brně a 3. května v Jihlavě. Přidejte se!

Jako každý rok je součástí akce kromě běhu i bohatý doprovodný program!


Letos nabídne jako hlavní hudební hosty Lenny v Praze, kapelu Mirai v Brně a kapelu China Blue v Jihlavě. Za účastníky běhu také dorazí známé sportovní osobnosti a vystoupí i talentovaní nevidomí muzikanti. Nebudou chybět ani masáže od nevidomých masérů. Každý z běhů startuje vždy ve 21 hodin. „Přijďte se přesvědčit, že běhat potmě má smysl a setkat se s některými z těch, kterým může Světluška díky dárcům svítit na cestu životem.


Společně si pak užijeme magickou atmosféru, kdy si symbolicky rozsvítíme čelovky a vyrazíme každý svým tempem na trať,“ říká Přemysl Filip, ředitel Nadačního fondu Českého rozhlasu, který Noční běh pro Světlušku organizuje.

Loňský ročník přinesl nevidomým částku 2.315.000 Kč. Světluška věří, že i s vaší pomocí se podaří tuto částku letos překonat. Registrujte se včas ZDE a dostanete startovní balíček s čelovkou a sportovní kapsičkou na mobil. Výtěžek ze série nočních běhů použije Světluška na podporu lidí s těžkým zrakovým handicapem.Sledujte novinky ZDE


  12:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:36